Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Divadlo Kalich

Drahouškové

Dany Laurentová

Překlad:
Alexander Jerie
Režie:
Petr Novotný
Scéna:
Ivo Žídek
Kostýmy:
Lucie Loosová
Cena:
199.00 - 649.00 Kč

Vyhledávaná dvojice našich předních komiků, Jana Paulová a Pavel Zedníček, přichází s novou komedií! Dále hrají David Suchařípa, Anežka Svobodová, Jiří Kohout.

Po velkém úspěchu poslední společné inscenace, hitu Bez předsudků, jež je stále na repertoáru a všude se setkává s vyprodanými sály, se Jana s Pavlem objevují v hlavních rolích komedie francouzské autorky Dany Laurentové Drahouškové. Tato komedie patří k tomu nejlepšímu, co v současné době nabízí divadelní Paříž, v níž si okamžitě získala srdce diváků.

Drahouškové jsou komedií pro pět herců, která se velice vtipnou, neotřelou a výstižnou formou zabývá otázkou fungování rodiny v jednadvacátém století, tedy otázkou, jež je i u nás aktuální a stále palčivější.

Pierre právě přijde o místo ředitele velké televizní stanice, Marion naopak začíná slavit úspěchy na konkurenčním kanále. Do už tak napjaté situace přichází Mariin první manžel, rozený dobrodruh Francois s žádostí o poskytnutí přístřeší na pár dní a dcera Julie chce rodičům představit svého snoubence Alexandra... zkrátka je nade vše jasné, že to naši Drahouškové nebudou mít jednoduché...!

 

Kompletní program Divadla Kalich naleznete  zde

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení