Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Městská knihovna v Praze

Michalův salát - pro děti

Cena:
210.00 Kč

Michalův salát - nové představení, které poprvé uvedl Michal na jaře 2011 se po tématech o těle, o jídle, o zvířátkách, o kytičkách a jiných věnuje tématu knížek.

Knížky jsou moudré, veselé, obrázkové, velké, malé a hlavně oblíbené a často čtené ale i ty na které se práší.

Michal dětem představí své království knížek. Jeho nádhernou knihovnu a nebude chybět ani dobrodružství které se nestává jen v knížkách a při jejich čtení, ale Michal a jeho knížky se postupně stanou kamarády.
Cesta k tomuto přátelství však není úplně přímá.

Michal objevuje ve své knihovně snář, který má rád klid a snění, objevuje oblíbenou knihu maminek - kuchařku která před ním raději uteče, protože Michal si občas myslí, že i z knížek může jen tak udělat salát. Dokonce se chvíli snaží domluvit i s cizincem, kterým je slovník cizích slov a který se ukrývá ve většině knihoven.

Každá knížka chce vyprávět příběhy, jak to ale dopadne když Michal v knihovně najde knihu, které její příběh někdo vzal. Kdo to byl? Na to děti přijdou až na představení společně s Michalem a jeho kamarádem telefonním seznamem.

Mimo knížek se v knihovně u Michala objeví i malý, neposedný ale roztomilý MOL. Jestli tam bydlí, nebo si jen letí kolem, co má v plánu a zda ho mají knížky rády na to děti s Michalem společně také přijdou.

Legrační představení ve kterém poprvé mluví i Michalovy lepící pásky je plné nových zlepšováků a vynálezů, které rozvijí dětskou fantazii. Těšíme se na vás!


Délka představení jedna hodina bez přestávky.

 

Kompletní program Kouzelné školky v Městské knihovně naleznete  zde

Kompletní program Divadla pohádek v Divadle Metro naleznete zde

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení