Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Letní scéna Vyšehrad

Dan Bárta a Robert Balzar Trio /Vyšehrad/

Cena:
499.00 - 1200.00 Kč

Dan Bárta a Robert Balzar Trio zahrají písně ze společného akustického CD s názvemTHEYORIES. Jedná se o vlastní úpravy skladeb interpretů, které Dana Bártu v jeho pěvecké kariéře nejvíce ovlivnily. CD obsahuje songy výrazných světových interpretů jako jsou: Björk, The Police, Simply Red, Jamiroquai, AC/DC či Finley Quaye.

Robert Balzar Trio jednoznačně patří mezi nejrespektovanější jazzové soubory na české hudební scéně, s mnoha mezinárodními oceněními, hrálo na mnoha zahraničních koncertech (USA, UK, Turecko, Švédsko, Maďarsko, Izrael aj.). Soubor je složený z hráčů evropského formátu: Robert Balzar - kontrabas, Stanislav Mácha - piano, Jiří Slavíček - bicí a jako hosta na svá vystoupení pravidelně zve zpěváka Dana Bártu, nejvýraznější a zároveň nejzajímavější tvář našeho hudebního nebe, který obdržel již pět cen Akademie populární hudby (Anděl).

Robert Balzar trio od doby svého založení v roce 1996 nahrálo čtyři autorská alba:
- TRAVELLING - 1998 "ČESKÝ DISK ROKU"
- ALONE - 2000 "ALBUM ROKU + KAPELA ROKU"
- OVERNIGHT - 2005 nominace na cenu "ANDĚL"
- TALES feat. John Abercrombie - 2008

Robert Balzar spolupracoval také s Joe Newman, Benny Bailey, Tony Scott, Benny Golson, Wynton Marsalis, Lew Tabackin, Tony Lakatos, Victor Lewis, Hal Galper Trio, Craig Handy, John Abercrombie.

 

 

 

 

Kompletní program Letní scény Vyšehrad  naleznete  zde


 

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení