Divadlo Na Maninách

Můžu k tobě? (Divadlo Na Maninách)

Miroslav Oupic, Jindra Kriegel

Cena:
290.00 - 390.00 Kč

Děj této komedie se odehrává v psychiatrické ordinaci doktora Flojda a v místním bistru před ordinací, které vede paní Kubíčková a které slouží jako čekárna pro pacienty.

 

Rozvedená paní Kubíčková již půl roku na Flojda myslí. Ten je sice také rozvedený, ale má rád svoji nezávislost a také krásné mladé dvacetileté dívky, i když s jednou z nich, s Lenkou, by se nyní nejraději rozešel. Kubíčková již dlouhou dobu přemýšlí, jak mu o své nákolnosti k němu říci a trápí se, že není rozhodnější. Mezitím do ordinace se svými problémy postupně přichází pětice pacientů: politik JUDr. Troufalý trpící stihomamem, Růžena Nápomocná těžce se vyrovnávající s nevěrou svého muže, promiskuitní nymfomanka poštovní doručovatelka Sandra Majlová, bývalý vrcholový hokejista René Rychlý s depresí z ukončení své kariéry a nedávný vítěz reality show Tomy Borec Volný trpící skutečností, že jej už nikdo nepoznává.

 

Tato situační komedie přibližuje s humorem a ironií zamotané mezilidské vztahy a také psychické civilizační problémy, které naši předci vůbec neznali a které jsou dnes pro některé z nás leckdy nepřekonatelnou překážkou.

 

Představení Můžu k tobě? je uváděno v nastudování Divadla Artur.

 

Hrají: Lukáš Langmajer, Michaela Kuklová, Jindra Kriegel, Barbora Mottlová, Věra Vodičková, Veronika Nová, Jana Pidrmanová, Petr Jablonský, Miroslav Šimůnek, Vanda Károlyi

 

Kompletní program Divadla Na Maninách naleznete zde 

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení