Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Divadlo PALACE

Ráno poté (Divadlo Palace)

Peter Quilter

Překlad:
Pavel Dominik
Dramaturgie:
Kristýna Čepková
Režie:
Martin Vokoun
Kostýmy:
Adéla Kostkanová
Hudba:
Zdeněk Dočekal
Cena:
490.00 - 599.00 Kč
 Šest scén - šest různých rán odehrávajících se v jedné ložnici - mapuje vývoj vztahu mladé dvojice. Výborné dialogy jsou permanentní přestřelkou vtipů, kterou publikum jistě ocení.
 
Po jedné divoké noci se vedle sebe probouzejí Katka a Tomáš. Tomáš si nic nepamatuje, nicméně Katka mu detaily ráda připomene a netají se tím, že si s tímhle náhodným známým z fronty u kasy před kinem hodlá naplánovat budoucnost.
 
Vzápětí se objeví Barbara, Katčina matka, se snídaní a přidá se ke společenské konverzaci. Katka a Barbara před sebou nemají žádná tajemství a zvlášť pokud jde o sex, je tahle rodina velmi otevřená.
 
Tomášovi není účast matky příjemná, ale na rozdíl od mnoha svých předchůdců se nakonec nedá odradit a příští víkend se opět probudí v Katčině ložnici... a Barbara na sebe nenechá dlouho čekat.
 
Tomáš začíná Barbaru brát jako nutné zlo a časem se s Katkou zasnoubí. V tom okamžiku se na scéně objeví další excentrická postava Katčiny rodiny, bratr Martin, který se ujme organizování svatby. Přes určité komplikace se svatba skutečně koná, plně v režii Katčiny pološílené rodiny.
 
Den po obřadu je stejný jako všechny předchozí. Katčini rodinní příslušníci lezou novomanželům doslova až do ložnice a navíc dostanou skvělý nápad - jet na svatební cestu do Mexika, samozřejmě společně.
 
Poslední "ráno poté" se v Katčině ložnici probouzí Barbara... Snídani tentokrát donesou Katka a Tomáš.
 
A na závěr se z pod postele vynoří Martin...
 
Všechno dopadne skvěle a nikdo nakonec nezůstane sám.  

 

Hrají Lucie Zedníčková, Michaela Tomešová, Vojtěch Vodochodský, Zdeněk Rohlíček, Pavel Dvořák

 

Kompletní program Divadla Palace naleznete  zde

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení