Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Hudební divadlo Karlín

Rebelové

Zdeněk ZELENKA

Dramaturgie:
Adam Novák
Režie:
Filip Renč
Scéna:
Petr Hloušek
Kostýmy:
Roman Šolc
Choreografie:
Tomáš Smička
Světelný design:
Pavel Dautovský
Hudební nastudování:
Martin Kumžák
Cena:
390.00 - 1290.00 Kč

 

REBELOVÉ – nové nastudování původního filmového retro muzikálu Filipa Renče a Zdeňka Zelenky po 20 letech pobaví diváky Hudebního divadla Karlín!
 
Jde o romantický muzikál s hity šedesátých let podle stejnojmenného filmu Filipa Renče a Zdeňka Zelenky, natočeného před 20 lety a oceněného dvěma Českými lvy. Příběh jedné velké lásky (a několika dalších) zasazený do léta roku 1968 a atmosféra muzikálu vás spolehlivě vtáhne do děje, chytlavé písničky „Š-š-š", „Oliver Twist", „Pátá", „Gina", „Mně se líbí Bob", „Jó, třešně zrály" nebo „Tereza" a „Nechte zvony znít" (ty ve filmové verzi nebyly) a další, nenechají v klidu nikoho sedět a ještě dlouho si je budete sami zpívat.
 
Film Rebelové, natočený v roce 2000, měl premiéru v roce 2001, v roce 2003 byl muzikál uveden v komorní verzi v Divadle Broadway a nyní tedy bude v nové úpravě scénáře i nové scéně uveden na velkém jevišti Hudebního divadla Karlín.
 
Účinkují Nikola Ďuricová / Sarah Salloum, Petr Ryšavý / Roman Tomeš, Nelly Řehořová / Katherine Selešiová, Sára Hoblová / Viktorie Tandlerová, Richard Pekárek / Lukáš Adam, Josef Fečo / Jan Franc, Petr Špinar / Filip Hořejš, Jitka Schneiderová / Dominika Býmová, Jan Révai / Denny Ratajský, Václav Vydra / Vladislav Beneš, Jan Vlasák / Vlastimil Zavřel, Pavla Břínková / Světlana Nálepková 

 

Kompletní program Hudebního divadla Karlín naleznete  zde

 

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení