Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Divadlo Broadway

ROMEO A JULIE flamenco

Cena:
450.00 - 1190.00 Kč

Divadlo španělského národního tance
"Flamenco live"
S programem:
"Romeo a Julie"
Příběh o lásce, vyprávěný v jazyce tance.
Magický svět španělského flamenca… Hudební spojení kastanět s podupáváním podpatky. Půvabné pohyby rukou, zběsilý vír vzdouvajicí se sukně..

Nechte se přenést do horkého pobřeží Andalusie.

"Flamenco live" je unikátní art projekt, ve kterém se potkali profesionální umělci, které okouzlí vás živým a opravdovým španělským flamenko.
Uvidíte nejlepších tanečníků, kytaristů, kantorů (vokalistů) a perkusionistů, kteří věnují svůj život "puro flamenco" - což je opravdové autentické flamenko ve všech jeho okamžicích a rozmanitostech.
Všichni členové týmu jsou vicenásobnými laureáty mezinárodních soutěži, včetně "Viva Espana". Vedoucí tanečník týmu - El Tebi, vystupoval na scénách divadel Španělska a různých tabláo, včetně slavné "Casa Patas" v Madridu!

Přiblíží vám flamenko bez bariér, bez hranic mezi umělci a publikem.

Pro ty nejnáročnější diváky, umělci národního divadla tance ve Španělsku "Flamenco live" připravili nový unikátní program "Legenda o Romeo a Julii" ve stylu flamenco.
Je to zcela nová, nečekaná interpretace slavného Shakespearova románu, kde legendární milostný příběh je vyprávěný v jazyce vášnivého španělského tance.

 

Kompletní program Divadla Broadway naleznete zde

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení