Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Divadlo v Řeznické

Sheldon a jeho matka paní Levinová

Sam Bobrick a Julie Steinová

Překlad:
Alexander Jerie
Režie:
Viktor Polesný
Scéna:
Viktor Polesný
Kostýmy:
Radka Šedová
Hudba:
Kamil Holub
Cena:
350.00 Kč

Českou premiéru této na světových jevištích velmi úspěšné crazy komedie připravilo Divadlo v Řeznické k třicetiletému výročí své existence.

Nabídku ke spolupráci na této inscenaci přijali významný český režisér Viktor Polesný a neméně známá a úspěšná herečka české divadelní scény Naďa Konvalinková. Do další role je obsazen mladý talentovaný herec Jan Zadražil. Tato inscenace se jistě stane úspěšným dramaturgickým počinem a seznámí českého diváka s neotřelou současnou severoamerickou dramatikou.

„Milá matko. Rudé jsou růže, co rostou do nebe, dělá se mi nanic, když vzpomenu si na Tebe. Líbá Sheldon“, píše jednatřicetiletý syn své matce. Vtipná a dobře napsaná komedie autorského tandemu Sama Bobricka a Julie Steinové je tvořena sérií dopisů, které si mezi sebou vyměňuje mladý básník a jeho panovačná matka. Sheldon utekl od své matky a během své cesty, která nás zavede např. do Tibetu, Severní Dakoty či Arizony, se oba hrdinové snaží pochopit jejich komplikovaný vztah. Nakonec oba zjišťují, že k tomu, aby byli¨dokonale šťastni, nebudou od sebe nikdy dostatečně daleko.
Hra vychází z knižní předlohy Sheldon & Mrs. Levine, jíž se k dnešnímu dni prodalo přes 50. 000 výtisků. Hra byla uvedena na Broadwayi na začátku roku 2011. (Dilia)

Upozornění pro diváky: Během představení jsou používány efekty stroboskopu!

 

Kompletní program Divadla v Řeznické naleznete  zde

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení