Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Divadlo Kalich

Tajemství (Divadlo Kalich)

Daniel Landa

Režie:
Mirjam Landa
Scéna:
David Bazika
Kostýmy:
Roman Šolc
Hudba:
Daniel Landa
Texty písní:
Daniel Landa
Choreografie:
Linda Rančáková
Cena:
699.00 - 1599.00 Kč
V září 2024 se na jeviště Divadla Kalich vrátí druhý autorský muzikál Daniela Landy Tajemství v kompletně novém nastudování! Diváci uvidí nové dekorace, kostýmy, choreografie či herecké obsazení.
 
„Tajemství se dočká úplně nové podoby. Uvažuji o ní už dlouho, protože tento muzikál si rozhodně zaslouží návrat na jeviště ve velkém stylu. Je výjimečný, ostatně diváci se ho stále dožadují, a jeho příběh i poselství jsou nadčasové. Těším se, že mu budeme moci dát nový rozměr už jen tím, že se technické možnosti a vybavenost Divadla Kalich od jeho vzniku a příprav v roce 2004 posunuly směrem k zase modernějším technologiím. Jsem rád, že se Mirjam i Dan Landovi pro tento nápad nadchli a s velkou chutí se pouštíme do práce na něm,“ prozrazuje producent a majitel Divadla Kalich Michal Kocourek.
 
Tajemství je napínavým mystickým příběhem, v němž se kolem hlavních hrdinů začínají dít nevysvětlitelné věci a oni postupně – společně s diváky – přicházejí na to, proč k těmto událostem dochází.
 
„Je na každém divákovi, co si z představení odnese. Když se na dvě hodiny nechá strhnout jeho příběhem, je to víc než dost. Kdo se ovšem podívá hlouběji, uvidí i další vrstvy představení a pochopí, co se v něm snažíme sdělit. Vypovídáme především o obrovské síle mít život ve vlastních rukou. Většina lidí o takové síle ani neví. My hrajeme o tom, jak rozdílné je být hráčem, a být hrán. Nechci-li být hrán, musím se chopit opratí. Jde o úplně průzračnou myšlenku, která je ale dnešnímu myšlení poměrně vzdálená,“ poodhaluje své Tajemství Daniel Landa.
 
Přísně střežená pointa je vskutku překvapivá.  Tento strhující muzikál vypráví o naději a o skutečné lásce. Kdo ho navštívil, nosí si poselství představení už navždy v sobě.
 

 

VIP kategorie: sklenka sektu, program k inscenaci a VIP salonek

 

Kompletní program Divadla Kalich naleznete  zde

Kompletní program Komorního divadla Kalich naleznete  zde

 

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení