Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Hudební divadlo Karlín

THE BODYGUARD

Překlad:
Adam Novák
Režie:
Antonín Procházka
Scéna:
Martin Černý
Kostýmy:
Michaela Horáčková Hořejší
Choreografie:
Ivana Hannichová
Světelný design:
Pavel Dautovský
Hudební nastudování:
Martin Kumžák
Sbormistr:
Sára Bukovská
Cena:
390.00 - 1290.00 Kč
The Bodyguard - muzikál podle stejnojmenného filmového hitu z roku 1992 s Kevinem Costnerem a Whitney Houston v hlavních rolích.
 
Dlouho očekávaná novinka divadelní sezóny 2022 / 2023 se právě představuje! The Bodyguard - muzikál z roku 2012 podle stejnojmenného filmového hitu z roku 1992 s Kevinem Costnerem a Whitney Houston v hlavních rolích. Muzikál, v němž autor libreta Alexander Dinelaris a scénárista Lawrence Kasdan dali, oproti filmu, více vyniknout hlavní ženské postavě Rachel Marron, měl premiéru v Adelphi Theatre v londýnském West Endu 5. prosince 2012. Dodnes jej, kromě West Endu, mohli vidět diváci téměř po celém světě, mj. ve Spojeném království, Irsku, Monaku, Nizozemsku, Německu, Rakousku, Španělsku, Spojených státech Amerických, Kanadě, Číně, Jižní Korei, Japonsku aj. a v neposlední řadě i na Slovensku v nedávné bratislavské premiéře.
 
Po něco více než deseti letech budou moci Bodyguarda shlédnout diváci i v české premiéře na jaře roku 2023. Samozřejmě se mohou těšit jak na romantický příběh lásky mezi pěveckou hvězdou první velikosti a bývalým agentem tajné služby Frankem Farmerem, jejím osobním strážcem, tak na písně, které proslavily nejen film, ale především její interpretku Whitney Houston. Kromě písní z filmového soundtracku jako jsou třeba „I Will Always Love You“ (cover verze původní písně Dolly Parton), „I Have Nothing“ nebo
 
„I’m Every Woman“, se můžeme těšit na další písně, které byly do divadelního muzikálu přidány. Za všechny například „One Moment In Time“, „I Wanna Dance With Somebody“, „Saving All My Love For You“ a spousta dalších.      
 
 
Účinkují Eva Burešová / Tereza Mašková, Dasha / Natália Hatalová, David Suchařípa / Pavel Nečas, Hynek Čermák, Denny Ratajský / Oskar Hes, Richard Genzer, Denny Ratajský / Filip Kaňkovský, Jan Moulis / Tobiáš Freja 

 

Kompletní program Hudebního divadla Karlín naleznete  zde

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení