Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Vítězná - Letní scéna Vítězná

Adresa
místo konání: pastviny a „Stodola“ u Pensionu Konírna
 
Vítězná, Huntířov 73 (nedaleko Dvora Králové nad Labem)
 
Areál se otevírá v 18:00 hod. pro posezení a stylové občerstvení v areálu a přilehlé „Stodole“ a představení začínají ve 20:00 hod. 
Občerstvení pro diváky je zajištěno před představením i po něm.
 
Po přesunu scény z pastvin blíže ke „Stodole“ jsme přišli s dalšími vylepšeními směřujícími ke zkvalitnění divadelního zážitku. Zrealizovány byly terénní a sadové úpravy prostor jeviště i hlediště. Jeviště bylo o cca 70 cm vyzdviženo a hlediště od desáté řady získalo přirozenou elevaci tak, aby se docílilo nerušeného pohledu i ze zadních řad. 
 
Představení se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je kryté a diváci dostávají pláštěnky. Parkování v místě zajištěno na vyhrazených převážně travnatých plochách.

Seznam představení

Bez roucha (Letní scéna Vítězná)

Slavná situační komedie z divadelního prostředí o tom, jak těžké je nazkoušet komedii. Číst více

Lovci bobrů (Letní scéna Vítězná)

Prosluněná prázdninová komedie o návštěvnících malého bufetu na břehu Berounky. Vilda touží po výjimečnosti, Bohuna po miminu, Béďa nezbytně potřebuje klid, Kraken chce mít vlastní fitko a Alda sní o tom, že umlátí lopatou všechny bobry, kteří mu u řeky ožírají stromy. Přijďte se zasmát životu, který je tak obyčejný, že se nedá žít! Číst více

Poprask na laguně (Letní scéna Vítězná)

Temperament, rvačky, pračky, hádky, rozchody a usmiřování – to vše ve slavné klasické komedii ze slunné Itálie. Muži a ženy šílí! Podaří se snaživému soudnímu úředníkovi urovnat věčné spory mezi rozhádanými mileneckými páry? Commedia al dente, piccante, furiosa! Číst více