Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Forum Karlín

YES (UK)

Cena:
1089.00 - 1540.00 Kč

Legendární anglická rocková skupina YES vyráží v příštím roce na rozsáhlé evropské turné a jednu zastávku budou mít také v Praze!

YES, jedna z nejinovativnějších progmetalových kapel a skutečná legenda svého žánru se chystá v roce 2020 na velkolepé turné napříč Evropou a Velkou Británií. Hlavní roli na THE ALBUM SERIES 2020 TOUR bude mít jedno z nejvýraznějších alb skupiny, sedmé studiové album „Relayer“ z roku 1974, ale těšit se můžete také na výběr dalších hitů a oblíbených kousků od YES.

Toto turné následuje na velmi úspěšné výroční #YES50 Anniversary tour 2018 a na kterém stejně jako loni vystoupí YES v sestavě Steve Howe (kytara), Alan White (bicí), Geoff Downes (klávesy), Billy Sherwood (basová kytara a doprovodné vokály), Jon Davison ( vokály) a Jay Schellen (další bicí a perkuse).

„Opravdu se těšíme na to, až se s vámi uvidíme a zahrajeme vám „The Gates Of Delirium“, „Sound Chaser“ a „To Be Over“ tedy VŠE z alba Relayer. Těšit se také můžete na rafinovaný výběr skladeb napříč naší historií“ dodává kytarista YES Steve Howe.

Poznačte si do svých diářů datum 5.5.2020, protože v tento den se ve Foru Karlín v Praze uskuteční tato jedinečná show legendární skupiny YES a u toho rozhodně nesmíte chybět!

 

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení