Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO PRODEJ VSTUPENEK PŘEDPRODEJE VSTUPENEK ROFRANO PLATNÉ OD 1.9.2014

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ROFRANO je oficiálním smluvním partnerem uvedených divadel a muzikálových produkcí. Na všech vstupenkách jsou uvedeny ceny. Při (po) zaplacení vstupenek obdržíte daňový doklad. Všechna divadla si vyhrazují právo změny představení a změny obsazení umělců v jednotlivých rolích. Obsazení umělců v muzikálech určují produkce muzikálu a předem se nesděluje.

 

 

ZPŮSOBY DORUČENÍ VSTUPENEK

Vstupenky Vám doručíme přímo do Vašich rukou proti platbě v hotovosti nebo zašleme poštou.

 

1. Zaslání vstupenek předem zaplacených bezhotovostním převodem poštou

Na základě Vaší objednávky Vám zašleme e-mailem zálohovou fakturu. Po jejím zaplacení vstupenky a daňový doklad zašleme na Vámi uvedenou adresu poštou jako doporučenou zásilku. Poštovné pro ČR je 58 Kč. 

Příklad objednávky: 2 vstupenky á 500 Kč + poštovné 58 Kč = zaplatíte celkem 1.058 Kč.

Při platbě bezhotovostním převodem lze objednat jen vstupenky na akce konané více než 7 dní předem.

Dodací lhůta a dodací podmínky se řídí předpisy a směrnicemi České pošty s.p. ROFRANO neodpovídá za pozdní doručení zásilky nebo ztrátu „Oznámení o uložení zásilky“ České pošty s.p. Termín odeslání zásilky Vám bude sdělen e-mailem, obvykle je to následující pracovní den po dni, kdy byla na náš bankovní účet připsána Vaše platba.

 

2. Zaslání vstupenek poštou a platba při převzetí zásilky - na dobírku

Při zaslání vstupenek poštou a platbě na dobírku účtujeme poštovné 148 Kč (platí pro ČR).

Příklad objednávky: 2 vstupenky á 500 Kč + poštovné 148 Kč = zaplatíte celkem 1.148 Kč.

Na dobírku lze objednat jen vstupenky na akce konané více než 7 dní předem.

Dodací lhůta a dodací podmínky se řídí předpisy a směrnicemi České pošty s.p. ROFRANO neodpovídá za pozdní doručení zásilky nebo ztrátu „Oznámení o uložení zásilky“ České pošty s.p. Společně s e-mailovým potvrzením Vaší objednávky budete rovnou upozorněni na termín odeslání zásilky, obvykle hned následující pracovní den. Upozorňujeme na zkrácenou lhůtu vyzvednutí dobírky -  3 nebo 10 dní (podle termínu představení). V případě nepřevzetí dobírky po předchozím potvrzení e-mailové objednávky budeme nezaplacenou částku soudně vymáhat.

 

3. Osobní doručení s platbou v hotovosti (platí pouze pro Prahu)

Minimální počet objednaných vstupenek pro osobní doručení je 4 ks. Vstupenky doručujeme v pracovní dny v čase 8:00-18:00 na adresy v Praze 1-10. Při doručení v okolí Prahy účtujeme za osobní  doručení dle sazby: 1 km/25 Kč.

 

a) objednávka 4-5 vstupenek, platba hotově, osobní doručení v Praze   

Při osobním doručení pouze 4 vstupenek účtujeme k ceně vstupenek manipulační poplatek 188 Kč.

Příklad objednávky:  4 vstupenky á 500 Kč, osobní doručení s platbou v hotovosti, zaplatíte: 4 x 500 Kč + 188 Kč manipulační poplatek = celkem 2.188 Kč.  

Při potvrzení objednávky e-mailem Vám bude rovnou sdělen termín, kdy můžete očekávat doručení vstupenek.

 

b) objednávka 6 vstupenek, platba hotově, osobní doručení v Praze   

Při osobním doručení pouze 6 vstupenek účtujeme k ceně vstupenek manipulační poplatek 128 Kč.

Příklad objednávky:  6 vstupenek á 500 Kč, osobní doručení s platbou v hotovosti, zaplatíte: 6 x 500 Kč + 128 Kč manipulační poplatek = celkem 3.128 Kč.  

Při potvrzení objednávky e-mailem Vám bude rovnou sdělen termín, kdy můžete očekávat doručení vstupenek.

 

c) objednávka 7 a více vstupenek, platba hotově, osobní doručení v Praze  

Při osobním doručení sedmi a více vstupenek neúčtujeme žádný manipulační poplatek, platíte pouze cenu vstupenek. Příklad objednávky: 7 vstupenek á 500 Kč, osobní doručení s platbou v hotovosti, zaplatíte celkem 3.500 Kč.  

Při potvrzení objednávky e-mailem Vám bude rovnou sdělen termín, kdy můžete očekávat doručení vstupenek.

 

4. Platba přes BSC Social Club o.s. (payment via Flexxtyle) - pouze pro členy klubu BSC Social Club o.s.

 

ZPŮSOBY OBJEDNÁNÍ VSTUPENEK

Vstupenky lze objednávat on-line na www.rofrano.cz nebo přímo e-mailem na rofrano@iol.cz. Každá objednávka je závazná, rezervace neprovádíme. Všechny objednávky zpětně potvrzujeme vždy e-mailem do dvou pracovních dnů od obdržení. Objednané vstupenky lze uhradit bezhotovostním převodem nebo v hotovosti. ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NEBEREME ZPĚT ANI NEVYMĚŇUJEME.

 

NÁVOD NA OBJEDNÁNÍ VSTUPENEK PŘES INTERNET:

Objednat vstupenky je možné jednoduchým způsobem prostřednictvím těchto internetových stránek.

Nakupování je jednoduché a ovládání intuitivní.

Zde je návod:

Nejdříve si musíte vybrat představení, na které si chcete vstupenky objednat. To je možné učinit buď vyhledáním konkrétního představení, herce, termínu nebo divadla.

Na stránce představení si vyberte termín a místo k sezení či stání a počet vstupenek, které chcete zakoupit. Následně klikněte na objednat.

Otevře se Vám nová stránka, kde si můžete zkontrolovat objednávku. Pokud je vše správně a chcete pokračovat ve výběru dalších vstupenek, klikněte na tlačítko "Pokračovat ve výběru". Stránka se zavře a Vy můžete hledat na té původní další představení. Pokud již máte vybrána všechna představení, na která si chcete zakoupit vstupenky, klikněte na stránce "Objednávka" na tlačítko "Objednat".

Vyplňte adresu, způsob platby a doručení, své jméno, e-mail a telefon pro potvrzení objednávky a systém ji automaticky odešle ke zpracování. Pro kontrolu si můžete svou objednávku vytisknout.

V případě problémů kontaktujte e-mail rofrano@iol.cz nebo tel. 286 892 814.