Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Divadlo Na Maninách

Tři v háji (Divadlo Na Maninách)

Michal Viewegh, Halina Pawlowská, Iva Hercíková

Dramaturgie:
Miroslav Oupic
Režie:
Karel Janák
Cena:
329.00 - 429.00 Kč

Divadelní adaptace stejnojmenného literárního bestselleru Michaela Viewegha, Haliny Pawlowské a Ivy Hercíkové.

 

Hlavními hrdiny této hry, ve které má nejdůležitější roli láska a sex, jsou tři osoby – Albert, Kristýna a Olga. Albert, jemuž bude čtyřicet, byl vždy třídní premiant, přesto má jen čtyři semestry medicíny, a nyní pracuje jako recepční v Centru plastické a estetické chirurgie. Se svou manželkou Kristýnou, kterou si bral ve svých jednadvaceti letech, má dvě děti. Do jejich vztahu, který pomalu přestává fungovat vstupuje Olga, jen o dva roky mladší hlavní manažerka Centra, ve kterém Albert pracuje. Hlavní postavy se vzájemně opouštějí, pak se k sobě zase navracejí, ale je toto ten pravý recept na spokojený život?

 

Očekávaná novinka Tři v háji přibližuje s humorem i ironií v dnešní době tak rozšířenou krizi středního věku a pokračuje tak v tradici kvalitních a divácky úspěšných adaptací knih našeho nejprodávanějšího spisovatele Michala Viewegha, který Tři v háji napsal spolu s Halinou Pawlowskou a Ivou Hercíkovou.

 

Podle původního románu napsal Miroslav Oupic.

 

Režie se ujal známý filmový režisér Karel Janák.

 

Představení Tři v háji je uváděno v nastudování Divadla Artur.

 

Hrají:  Michaela Kuklová, Martin Zounar, Ivana Jirešová, Jindra Kriegel, Tomáš Krejčíř, Veronika Nová, Vanda Károlyi, Miroslav Šimůnek

 

Kompletní program Divadla Na Maninách naleznete zde 

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení