Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Vítězná - Letní scéna Vítězná

Adresa
místo konání: pastviny a „Stodola“ u Pensionu Konírna
 
Vítězná, Huntířov 73 (nedaleko Dvora Králové nad Labem)
 
Areál se otevírá v 18:00 hod. pro posezení a stylové občerstvení v areálu a přilehlé „Stodole“ a představení začínají ve 20:00 hod. 
Občerstvení pro diváky je zajištěno před představením i po něm.
 
Po přesunu scény z pastvin blíže ke „Stodole“ jsme přišli s dalšími vylepšeními směřujícími ke zkvalitnění divadelního zážitku. Zrealizovány byly terénní a sadové úpravy prostor jeviště i hlediště. Jeviště bylo o cca 70 cm vyzdviženo a hlediště od desáté řady získalo přirozenou elevaci tak, aby se docílilo nerušeného pohledu i ze zadních řad. 
 
Představení se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je kryté a diváci dostávají pláštěnky. Parkování v místě zajištěno na vyhrazených převážně travnatých plochách.

Seznam představení

Chlapi sobě (Letní scéna Vítězná)

Komedie ze života mužů, kde chlapi zůstali sami sebou aneb za vším hledej ženu. Číst více

Líbánky na Jadranu (Letní scéna Vítězná)

Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování, šnorchlování a koloběhu života nejen na Jadranu. Číst více

Lovci bobrů (Letní scéna Vítězná)

Prosluněná prázdninová komedie o návštěvnících malého bufetu na břehu Berounky. Vilda touží po výjimečnosti, Bohuna po miminu, Béďa nezbytně potřebuje klid, Kraken chce mít vlastní fitko a Alda sní o tom, že umlátí lopatou všechny bobry, kteří mu u řeky ožírají stromy. Přijďte se zasmát životu, který je tak obyčejný, že se nedá žít! Číst více