Přihlášení do systému
 
 

Nemáte účet ? Registrujte se

Zapomenuté hesloSeznam divadel

Divadlo PALACE

Zamilovaný sukničkář

Michael Parker

Překlad:
Pavel Dominik
Režie:
Roman Štolpa
Scéna:
Zbyněk Šimčišin
Kostýmy:
Zuzana Straková
Cena:
350.00 - 599.00 Kč

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán Suth z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Pekins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

 

HRAJÍ:

Harry Douglas - Lukáš Vaculík
Perkins - Viktor Limr / Pavel Nečas
Joe - Filip Tomsa / Lukáš Pečenka
Kapitán South - Zbyšek Pantůček / Martin Zounar
Debbie - Kristýna Kociánová / Hana Kusnjerová / Radka Pavlovčinová
Marian - Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková / Betka Stanková
Faye - Veronika Jeníková / Olga "Háta" Želenská
Lois Douglasová - Ivana Andrlová / Pavla Vojáčková

 

Kompletní program Divadla Palace naleznete  zde

 

Divadelní novinky a recenze


Podobná představení